Rezervácia

Dátum príchodu 

 

Počet nocí 
Dospelí 

 Deti 

 Dojčatá 

Zrušiť


Hotel Max Inn ponúka ubytovanie v 16 dvojlôžkových izbách a jednom apartmáne. Na základe požiadaviek je možné vybrať si z 10 izieb so spojenými lôžkami – Double room, alebo zo 6 izieb s oddelenými lôžkami – Twin room. Izba s bezbariérovým prístupom je z kategórie Double room.

Double room (s manželskou posteľou)

Double room (s manželskou posteľou)

Ponúkame ubytovanie v 10 izbách s manželskou posteľou. Rozloha izieb je 23 m2, všetky izby sú klimatizované a zariadené elegantným nábytkom.
Twin room (s oddelenými lôžkami)

Twin room (s oddelenými lôžkami)

K dispozícii je 6 izieb s oddelenými lôžkami. Rozloha izieb je 23 m2, všetky izby sú klimatizované a zariadené elegantným nábytkom.
Apartmán

Apartmán

Náročnejší hostia určite uvítajú ubytovanie v útulnom apartmáne o rozlohe 54 m2 s jedinečným dizajnom.

V našich populárnych ochutnávkach vína pokračujeme každú stredu o 19:00 hod. Ponúkame výber vín zo Slovenska, Čiech či Rakúska

Pozývame vás na VALENTÍNSKU DEGUSTAČNÚ VEČERU v podaní hosťujúceho séfkuchára MAREKA ORTA.Večera spojená s ochutnávkou vína a rumu sa bude konať v piatok 10. 2. a v sobotu 11.2. 2017. Možete si ich zakúpiť aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ.

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov? Darujte im darčekovú poukážku z Hotela Max Inn***.

Potrebujete pripraviť občerstvenie na rodinnú oslavu alebo pohostiť klientov vo firme? Nechajte to na nás. Pripravíme Vám krásne a bohaté misy, slané pečivo, domáce torty a koláče.