Reštaurácia

Útulný interiér reštaurácie Hotela Max Inn je ladený do teplých pastelových farieb a celkový dojem tepla domova umocňuje aj krb, ktorý je ústredným prvkom priestoru a spája kaviareň a čajový kútik s reštauračnou časťou.

Od 1.1.2016 reštaurácia Hotela Max Inn funguje v obmedzenej prevádzke. Denné menu a ani jedlá jedálneho lístka už nie sú v ponuke.

Raňajky pre hotelových aj externých hostí servírujeme 7 dní v týždni v čase od 7,00 do 10,00 hod.
Denne od 10.00 hod. ( po raňajkách ) si u nás môžete zorganizovať pracovné i súkromné stretnutia pri kávičke či oslavy aj s občerstvením (obložené chlebíčky, zapekané sendviče a panini, pizza, denné polievky, americké hotdogy a iné drobnosti …) Sortiment budeme prispôsobovať Vášmu záujmu. Počas školení zabezpečíme stravovanie podľa konkrétnych požiadaviek.

Hotel naďalej organizuje aj pravidelné riadené ochutnávky v kooperácii s renomovanými vinárstvami a disponuje vinotékou s výberom kvalitných vín. Pre milovníkov gastronómie ponúkame v spolupráci s hosťujúcim šéfkuchárom a viceprezidentom Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov – MAREKOM ORTOM sériu degustačných večerí.

Kvalitný výber káv a čajov z celého sveta je samozrejmosťou, rovnako ako príjemná a ochotná obsluha.

V našich populárnych ochutnávkach vína pokračujeme aj v tomto roku 2018 a to raz mesačne v stredu o 19:00 hod. Ponúkame výber vín zo Slovenska, Čiech či Rakúska.

Pozývame vás na VALENTÍNSKU DEGUSTAČNÚ VEČERU v podaní hosťujúceho séfkuchára MAREKA ORTA.Večera spojená s ochutnávkou vína a rumu sa bude konať v piatok 10. 2. a v sobotu 11.2. 2017. Možete si ich zakúpiť aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ.

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov? Darujte im darčekovú poukážku z Hotela Max Inn***.

Potrebujete pripraviť občerstvenie na rodinnú oslavu alebo pohostiť klientov vo firme? Nechajte to na nás. Pripravíme Vám krásne a bohaté misy, slané pečivo, domáce torty a koláče.