Ochutnávky vína

6 Aug

posted by

Categories: Akcie

Comments: 0

Využite možnosť ochutnať skvelé vína zo Slovenska i zahraničia.

Ochutnávky sa konajú v reštaurácii Hotela Max Inn vždy v stredy od 19:00 hod. a prebiehajú formou riadenej degustácie. Každé podávané víno je sprevádzané krátkym komentárom someliéra, v prípade zahraničných vinárov je zabezpečené aj tlmočenie. Predpokladaná dĺžka trvania ochutnávky je dve hodiny.

Ponúkame aj možnosť zakúpiť si vína za zvýhodnené ceny. Bezproblémové parkovanie je zdarma v areáli hotela alebo na ulici pri Suchom mlyne.

Ohľadom cien ochutnávok a rezervácií nás prosím kontaktujte na: Tel.: +421 2 5920 5920 alebo mailom: recepcia@maxinn.sk.

NOVÉ TERMÍNY OCHUTNÁVOK VÍNA na rok 2016:

Jún:
15.06.2016 – Vinárstvo Hacaj (Pezinok, Slovensko). Bližšie info o ochutnávke nájdete tu:
22.06.2016 – Vinárstvo Pivnica Radošina (Radošina, Slovensko). Bližšie info o ochutnávke nájdete tu:

Fotografie z našich predchádzajúcich ochutnávok si môžete prezrieť na Facebook stránke Hotela Max Inn.

Comments are closed.

V našich populárnych ochutnávkach vína pokračujeme každú stredu o 19:00 hod. Ponúkame výber vín zo Slovenska, Čiech či Rakúska

Pozývame vás na sériu degustačných večerí v podaní hosťujúceho séfkuchára MAREKA ORTA, viceprezidenta Zväzu kuchárov a cukrárov. Najbližšia večera spojená s ochutnávkou vína a rumu sa bude konať v sobotu 28.5. 2016. Možete si ich zakúpiť aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ.

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov? Darujte im darčekovú poukážku z Hotela Max Inn***.

Potrebujete pripraviť občerstvenie na rodinnú oslavu alebo pohostiť klientov vo firme? Nechajte to na nás. Pripravíme Vám krásne a bohaté misy, slané pečivo, domáce torty a koláče.