Voľný čas

Okolie Hotela Max Inn poskytuje viacero možností na relaxovanie. V bezprostrednej blízkosti hotela pretínajú aj viaceré medzinárodné cyklistické trasy.

Len niekoľko minút od hotela začína veľký bratislavský lesopark Železná studnička s množstvom cestičiek, chodníkov a lúk vhodných na prechádzku či jogging. Autom sa dostanete o niekoľko minút do ďalšieho lesoparku Koliba, alebo Horského parku. Nie viac ako 3-4 minúty autom od hotela je denne otvorená bratislavská zoologická a botanická záhrada.

Pracovníci na recepcii radi poradia a ochotne Vás budú navigovať na miesto, ktoré si vyberiete.

5083389300_457d7326da

Železná studienka je jednou z lokalít bratislavského lesného parku v Malých Karpatoch a obľúbeným rekreačným a športovým prírodným strediskom v Bratislave. Nachádza sa 5 minút chôdze od nášho Hotela.

Presporacik_jpg

Vyhliadková jazda bratislavským vláčikom – oldtimerom “Prešporáčik” Vás prevedie krásami a malebnými uličkami a zákutiami starej Bratislavy.

Twin city liner

Twin City Liner je názov lodnej linky spájajúcej metropoly Bratislava a Viedeň, najbližšie hlavné mestá v Európe.

 

zoo-bratislava-mapa-arec3a1lu

V blízkosti 2 km od nášho Hotela sa nachádza Bratislavské ZOO.

 

V našich populárnych ochutnávkach vína pokračujeme aj v tomto roku 2018 a to raz mesačne v stredu o 19:00 hod. Ponúkame výber vín zo Slovenska, Čiech či Rakúska.

Pozývame vás na VALENTÍNSKU DEGUSTAČNÚ VEČERU v podaní hosťujúceho séfkuchára MAREKA ORTA.Večera spojená s ochutnávkou vína a rumu sa bude konať v piatok 10. 2. a v sobotu 11.2. 2017. Možete si ich zakúpiť aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ.

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov? Darujte im darčekovú poukážku z Hotela Max Inn***.

Potrebujete pripraviť občerstvenie na rodinnú oslavu alebo pohostiť klientov vo firme? Nechajte to na nás. Pripravíme Vám krásne a bohaté misy, slané pečivo, domáce torty a koláče.