O hoteli

Hotel Max Inn poskytuje kvalitné ubytovanie v 16 dvojlôžkových izbách a jednom apartmáne iba pár minút cesty autom od historického centra. Nachádza sa v tichom prostredí v mestskej časti Staré mesto, v blízkosti Železnej studničky, zoologickej a botanickej záhrady.

Od autobusovej zastávky, z ktorej premávajú priame spoje do centra mesta, je hotel vzdialený len 2 minúty chôdze.

Hotel je zároveň výborne dostupný zo všetkých hlavných a diaľničných ťahov do Viedne, Budapešti, Brna a Prahy.  Hlavná železničná stanica sa nachádza len 2 km od hotela.

K dispozícii je aj klimatizovaná konferenčná miestnosť s moderným technickým vybavením a kapacitou pre 25-30 osôb.

Samozrejmosťou je aj bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie.

Hotel Max Inn pravidelne podporuje organizáciu UNICEF.

unicef_sk_stvorec (2)

V našich populárnych ochutnávkach vína pokračujeme aj v tomto roku 2018 a to raz mesačne v stredu o 19:00 hod. Ponúkame výber vín zo Slovenska, Čiech či Rakúska.

Pozývame vás na VALENTÍNSKU DEGUSTAČNÚ VEČERU v podaní hosťujúceho séfkuchára MAREKA ORTA.Večera spojená s ochutnávkou vína a rumu sa bude konať v piatok 10. 2. a v sobotu 11.2. 2017. Možete si ich zakúpiť aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ.

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo obchodných partnerov? Darujte im darčekovú poukážku z Hotela Max Inn***.

Potrebujete pripraviť občerstvenie na rodinnú oslavu alebo pohostiť klientov vo firme? Nechajte to na nás. Pripravíme Vám krásne a bohaté misy, slané pečivo, domáce torty a koláče.